NÁVOD REGISTRACE DO SOUTĚŽE

Zde naleznete podrobný návod k registraci. Upozorňuji, že skupina aby byla tzv. "hratelná" potřebuje minimálně šest hráčů. Dále prosím, aby se do skupiny Cat League a skupin se zkratkou FTC registrovali pouze hráči, kteří mají výslovný souhlas správce těchto soutěží

 1. V pravém horním rohu klikněte na odkaz Přihlášení.
 2. Pro tipování je nutné zaregistrovat se, pokračujte na další stránku kliknutím na odkaz Registrace.
 3. Do prázdných polí vyplňte uvedené údaje. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné pro vytvoření účtu. Pole vyplňujte následovně:
  • UŽIVATELSKÉ JMÉNO - vaše přezdívka, jméno, které bude uvedeno ve vašem profilu. Slouží zejména pro jednodušší rozeznávání uživatelů.
  • EMAIL - zde vyplňte email, který je aktivní. Do vaší schránky vám totiž přijde aktivační email, bez kterého není možné registraci dokončit.
  • HESLO - heslo pro přihlášení do Tipovačky (nejedná se o stejné heslo jako do Vašeho emailu), lze vložit jakékoliv heslo, které si budete pamatovat.
  • HESLO ZNOVU - opište heslo znovu pro potvrzení
 4. Po správném vyplnění polí zmáčkněte REGISTROVAR a přesuňte se do vaší      emailové schránky.
 5. Automat vám zaslal email s předmětem: REGISTRACE DO FTC. Otevřete jej.
 6. Zde klikněte na odkaz pro aktivování vašeho účtu. Email také obsahuje název vašeho uživatelského jména a hesla.
 7. Váš internetový prohlížeč vás opět přesměruje do Tipovačky, na zobrazené stránce klikněte na odkaz přihlásit zde v červeném rámečku.
 8. Do těchto dvou polí vyplňte vámi zvolené uživatelské jméno nebo vaší emailovou adresu, na který vám byl zaslán aktivační email a následně heslo do Tipovačky.
 9. Vlevo vyberete volbu "Založit vlastní skupinu" a vypište požadované údaje, hlavně vaší zkratku a jste správcem skupiny, kde budete potvrzovat své další členy.
 10. nebo "Připojit se ke skupině", nyní zmáčknete vlevo tlačítko "Vyhledat skupinu" v seznamu vyberete skupinu ke které se chcete připojit (členové FTC volí FTC 1994, dámy z FTC volí Cat League FTC) a kliknete na přihlásit se. Nyní zadáte Vaší zkratku (pro členy FTC: je to váš kód v naší tipovačce přidělený správcem LOJ, STE, MED apod., dámy volí zkratku dle sebe) a počkáte, až Vám správce skupiny přihlášku schválí.
 11. Nyní je Váš účet je připraven pro tipování. Hodně štěstí.